Resident Assistants

Resident Assistants
Who is my RA? Who is my SAM?
RESIDENCE HALL RA SAM
ALICE PAUL 1ST Natalie Campen Brone Lobichusky
ALICE PAUL 2ND Ashley Gochoco Brone and Alexis
ALICE PAUL 3RD Michael Di Fishman Alexis Zavez
DAVID KEMP 1ST Holly Smith David and Megan
DAVID KEMP 2ND James Ivey David Fialkow
DAVID KEMP 3RD Wen Huang Megan Brock
DANA LOWER LEVEL Abigail Frank Sun Park
DANA 1ST Patrick Walsh Sun Park
DANA 2ND Christina Aruffo Riley Collins
DANA 3RD Rose Pitkin Hannah Armbruster
HALLOWELL LOWER LEVEL Cristian Taborda Rebecca Senft
HALLOWELL 1ST Treasure Tinsley Rebecca and Catherine
HALLOWELL 2ND Lauren Barlow Catherine Xiang
HALLOWELL 3RD Madeline Charne Harshil Sahai
KYLE HOUSE Julia Aversa n/a
MARY LYONS Brady White n/a
MARY LYONS 1ST Catherine Martlin Melissa and Joshua
MARY LYONS 2ND Dionne Wilson Melissa Tier
MARY LYONS 3RD Julian Marin Joshua Ginzberg
MERTZ 1ST NORTH Aliya Padamsee Callen Rain
MERTZ 1ST SOUTH Nicholas Burnett Callen Rain
MERTZ 2ND NORTH Cameron French Marian Firke
MERTZ 2ND SOUTH Hannah Grunwald Marian Firke
MERTZ 3RD NORTH Henry Kietzman Daniela Kucz
MERTZ 3RD SOUTH Eleanor Pratt Daniela Kucz
PALMER Emma Madarasz n/a
PARRISH 3RD (female) Jacqueline Kay Elena Kingston
PARRISH 3RD (male) Martin Mathay Elena Kingston
PARRISH 4TH (female) Mary Elizabeth Talian Jeremy Rapaport-Stein
PARRISH 4TH (male) Oluwarotimi Vaughan-Ogunlusi Jeremy Rapaport-Stein
PITTENGER (all) Greg Cox n/a
ROBERTS (all) Amy Jin n/a
STRATH HAVEN Akunna Uka n/a
WHARTON 1ST AB Samantha Goldstein David Nahmias
WHARTON 2ND AB Fredrick Toohey David and Nicole
WHARTON 3RD AB Pendle Marshall-Hallmark Nicole Aaron
WHARTON CD Jillian Ma n/a
WHARTON CD Vija Lietuvninkas n/a
WHARTON 1ST EF Yuan-Yuan Qu Shawn Kim
WHARTON 2ND EF Michelle Ammerman Aarti Rao
WHARTON 3RD EF Kenneson Chen Shawn and Aarti
WILLETS LOWER LEVEL Averill Obee Katy Sun
WILLETS 1ST NORTH Richard Scott Shabbir Vahanavaty
WILLETS 1ST SOUTH Paloma Perez Shabbir Vahanavaty
WILLETS 2ND NORTH Jason Heo Alden Dirks
WILLETS 2ND SOUTH McCleary Philbin Flore Nouvel
WILLETS 3RD NORTH Rachel Fresques Taylor Tai
WILLETS 3RD SOUTH Price Ferchill Taylor Tai
WOOLMAN Julia Aversa n/a
WORTH/LODGES John Flaherty n/a
WORTH/LODGES Kayla Moritzky n/a
WORTH/LODGES Ian Lukaszewicz n/a